h

Let’s Work Together

hello@makoto.com

m. Conference

Via Appia Antica,
224, 00179 Roma, Italy
+1 312 749 8649

Do góry

Jak możemy pomóc?

Często zadawane pytania.
Na ile lat dajemy gwarancję na sprzedawane produkty?

Z racji prawie 30 letniego doświadczenia w branży osłon tarasowych oraz współpracy wyłącznie ze sprawdzonymi i zaufanymi dostawcami udzielamy pełnej 5 letniej gwarancji na nasze produkty.

Na ile lat dajemy gwarancję na solidność montażu?

Nasi pracownicy montażowi pracują u nas już ponad 27 lat. Wierzymy w ich wiedzę, doświadczenie, fachowość oraz odpowiedzialność, dlatego udzielamy pełnej, dożywotniej gwarancji na montaż naszych produktów.

Ile czasu trwa realizacja zamówienia na zadaszenie tarasu?

W zależności od ilości aktualnych zamówień, pogody, obłożenia produkcyjnego oraz stopnia skomplikowania zlecenia zamówienia realizujemy w przeciągu 2-30 tygodni, ale standardowo to jest ok. 3-10 tygodni.

Czy warto do nas przyjechać do salonu, by zobaczyć ekspozycję?

Wydaje nam się, że tak. Bądź co bądź zadaszenia tarasu, nie zmienia się zbyt często, warto więc poświęcić trochę czasu na zobaczenie i dotknięcie produktów na żywo, a nie tylko przez internet czy na zdjęciach. Poza tym zapraszamy do wypicia z nami przepysznej kawy w odrestaurowanych wnętrzach XIX wiecznego budynku.

Czy podejmiemy się wykonania niestandardowego zadaszenia tarasu?

Z największą przyjemnością!

Czy mamy własnych pracowników, czy też zlecamy montaże innym, nieznanym firmom montażowym?

Wszystkie nasze produkty montujemy samodzielnie, za pomocą etatowych pracowników. To jedyny sposób, żeby utrzymać najwyższą jakość oferowanych usług.

Jaki jest zasięg naszej działalności?

Nie mamy żadnych ograniczeń. Jeśli Elon Musk będzie chciał zadaszyć taras na księżycu, będziemy pierwsi, którzy złożą ofertę.

Polecamy.

Pergola TOP Pro

Pergola TOP Qbus

Dachy Szklane

Zamów Pomiar.