h

Let’s Work Together

hello@makoto.com

m. Conference

Via Appia Antica,
224, 00179 Roma, Italy
+1 312 749 8649

Do góry

Robimy co w naszej mocy
by spełnić Twoje marzenia.
Jesteśmy tu dla Ciebie.

Witaj w miejscu gdzie spotkasz się z ludźmi, których celem jest spełnienie Twoich najśmielszych oczekiwań w tematyce osłon tarasowych.

Witaj. Pergolove

Dlaczego Pergolove? Bo kochamy to co robimy!
Zawodowo zajmujemy się spełnianiem marzeń i oczekiwań każdego o cudownym tarasie, na którym można w spokoju poczytać książkę, zjeść obiad z rodziną czy poleżeć w cieniu w upalne lato.
Pergolove to odpowiedź na intensywnie rosnące zainteresowanie i zapotrzebowanie na najwyższej jakości usługi związane ze spełnianiem marzeń osób o niezwykłych wymaganiach wizualnych i estetycznych, dla których dom to najważniejsze miejsce na ziemi, którzy szukają niebanalnych rozwiązań na swój taras.
Mamy niemal 30 letnie doświadczenie w branży co stawia nas na pozycji lidera w tematyce osłon okiennych i tarasowych. Nasza oferta jest precyzyjnie i starannie dobrana do panujących trendów wzorniczych, a wyznacznikiem jakości instalowanych przez nas produktów jest nie tylko zadowolenie najbardziej wymagających klientów, potwierdzona jest także atestami i doświadczeniem najlepszych producentów osłon tarasowych z Polski i Europy.
Dla nas najwyższy standard usług i najwyższej jakości produkty to podstawa funkcjonowania i relacji z klientami. Dlatego zaproś nas do siebie, zadbamy o Twój taras, a ty zakochasz się w naszych pergolach, markizach i razem spełnimy Twoje marzenia.