h

Let’s Work Together

hello@makoto.com

m. Conference

Via Appia Antica,
224, 00179 Roma, Italy
+1 312 749 8649

Do góry

PERGOLOVE

  /  Newsy   /  Szukamy najnowszych rozwiązań na Twój taras! Jesteśmy w Stuttgarcie na największych na świecie Targach Osłon Przeciwsłonecznych.

R+T Międzynarodowe Targi Rolet, Bram i Osłon Przeciwsłonecznych odbywają się co dwa lata w Stuttgarcie. W tym roku w terminie 27 lutego – 3 marca 2018 mamy przyjemność buszowania po 120 000 metrach kwadratowych przestrzeni targowej w poszukiwaniu innowacji w interesującej nas tematyce osłon tarasowych. Dowiadujemy się tu wszystkiego o najnowszych trendach, nawiązujemy współpracę z nowymi producentami, sprawdzamy co w tym roku będziemy mogli wprowadzić do naszej oferty abyśmy mogli spełnić Wasze oczekiwania i podnosić własne kwalifikacje. Mamy niesamowitą możliwość spotkania ponad 900 międzynarodowych wystawców prezentujących produkty na globalnym spotkaniu branżowym. W międzyczasie mamy zaplanowany udział w panelach dyskusyjnych, warsztatach oraz prezentacjach w tematyce montażowej, produktowej, efektywności energetycznej produktów i ich bezpieczeństwa.

Jesteśmy pewni, że wrócimy z targów z głowami pełnymi nowinek technologicznych, wiodących trendów we wzornictwie oraz designie i już nie możemy się doczekać aby Wam je zaprezentować. Do zobaczenia po powrocie!