Do góry

PERGOLOVE

  /  Newsy   /  Wiosna! Czas zacząć przygotowania do sezonu tarasowego.

Wiosna za pasem i to już najwyższy czas aby rozpocząć przygotowania do nadchodzącego sezonu. W zależności od tego czy macie już u siebie zainstalowany system osłon przeciwsłonecznych czy nie, przedstawimy propozycje usług jakie możemy Wam zaoferować.
Jeśli chodzi o systemy tarasowe już istniejące Wszyscy wiemy, że na sprzątanie zawsze szkoda czasu, ale w przypadku osłon tarasowych tylko systematyczna opieka i dbanie o Wasze produkty sprawią, że będą służyły wiele lat. Gdy tylko śnieg stopnieje, nadejdą cieplejsze dni sugerujemy aby w przypadku pergol z zadaszeniem tkaninowym wysunąć markizę lub pergolę, dać tkaninie pooddychać, umyć słupy i poprzeczki z zanieczyszczeń i zrobić mini przegląd całego systemu. Jeśli nie masz na to ochoty daj nam znać, przyjedziemy i możemy taki przegląd wykonać za Ciebie! 

W sytuacji gdy dopiero zastanawiasz się nad systemem osłony tarasowej to trafiłeś w najlepsze miejsce z możliwych. Koniec zimy to najlepszy czas na spotkanie z nami, gdyż proces wyboru i instalacji jest czasochłonny. Musimy Cię lepiej poznać, zorientować się jakie są Twoje potrzeby, dowiedzieć się jak spędzasz czas na tarasie, w ogrodzie czy na balkonie i wybrać rozwiązanie spełniające Twoje marzenia. Poza czasem potrzebnym na wybór najlepszego produktu niezbędne będzie oczekiwanie na realizację zamówionego dla Ciebie systemu, który waha się od 4-8 tygodni w zależności od wybranego producenta. Tak więc jeśli chcemy zdążyć z gotowym tarasem na ciepłe, wiosenne dni to umów się z nami już teraz.
Jesteśmy do Waszej dyspozycji, zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością przyjedziemy aby wspólnie ustalić najlepsze rozwiązania spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.